Par uzņēmumu

SIA „VEGA 1 Serviss”

Uzņēmums dibināts 2007. gadā. Uzņēmuma pamatnodarbošanās ir aukstumiekārtu, dzesēšanas iekārtu, siltumsūkņu, ventilācijas, kondicionēšanas un apkures iekārtu uzstādīšana, apkalpošana un remonts, kā arī pēc garantijas apkopju veikšana.

Profesionāla komanda, starptautiski sertificēta pieredze, modernākās iekārtas un stingri ievērotas procedūras, kas attiecas uz kvalitāti, vidi un drošību, ļauj “VEGA 1 Serviss” darbiniekiem izpildīt klientu ieceres un vēlmes.

Nekad neesam izvairījušies no sarežģītiem izaicinājumiem, un kā pirmie Latvijā esam paveikuši dažādus, līdz tam nedarītus, darbus.

Piemēram, CO2 (R744 aukstuma aģents) jomā :

2012.gads. Sadarbībā ar mātes uzņēmumu SIA “VEGA 1”, uzstādījām pirmo CO2 iekārtu Latvijā (plākšņu vertikālais ātrsaldētājss ar sūkņu sistēmu un karsto gāzu atkausēšanu), objektā SIA “Kurzemes Gaļsaimnieks”.

2014.gads. Pirmie Latvijā aprīkojām pārtikas lielveikalu ar CO2 aukstuma iekārtām. Objekts – veikals RIMI, Jaunā Ostmala 3/5, Liepājā.

2015.gads. Sadarbībā ar mātes uzņēmumu “VEGA 1” , pirmie Latvijā uzkontruējām CO2 aukstuma staciju. Tā uzstādīta objektā veikalā RIMI, Saharova ielā 23a, Rīgā.

Uzstādīta Latvijā pirmā CO2 booster sistēma ar iebūvēto čilleri. Objekts - veikals RIMI “Mārupe”, Daugavas iela 31, Rīga.

2016.gads. Pirmie Latvijā veicām lielveikala pārbūvi no freona aukstuma apgādes uz CO2, nepārtraucot veikala darbību. Objekts - veikals RIMI “VIVO”, Katoļu iela 18, Jelgavā.

 

Darbības jomas

Montāža, apkope un remonts.

  • aukstuma iekārtas
  • gaisa kondicionieri
  • ventilācijas sistēmas
  • apkures iekārtas
  • ventilācijas sistēmu tīrīšana
  • virtuves nosūču sistēmas tīrīšana
  • ventilācijas sistēmu balansēšana
  • apkures sistēmu balansēšana

Vīzija

Būt vadošajai servisa kompānijai Latvijā un starptautiskajā tirgū.

Misija

Sniegt kvalitatīvus pakalpojumus, nodrošinot labāko servisu, būt pirmajiem realizējot nozīmīgus projektus un augt kopā ar klientu iecerēm, neizvairoties no sarežģītiem izaicinājumiem.

Kur atrodamies

Atrodamies Kurzemē, Vidzemē, Latgalē un Rīgā. Apkalpojam objektus visā Latvijas teritorijā, pēc klienta vēlmes varam sniegt servisu arī ārpus Latvijas.

Logotips

Mūsu logotips PDF formātā.